Şifrenizi Unuttunuz mu ?
Okudum Kabul Ediyorum

Kullanıcı Sözleşmesi

SÖZLEŞMENİN KABULÜ:

Bu anlaşma, siz ve bir Ayışığı Alanya Reklam Bilişim Matbaa Basın Yayın Ticaret Ltd Şti markası olan Fırsat Bu Şehirde arasındaki bir anlaşmadır. Bu anlaşma Fırsat Bu Şehirde’yikullanma kurallarını ortaya koymaktadır. Siteye eriştiğinizde veya siteyi kullandığınızda, her durumda bu Şartlar ve Koşullara ("Sözleşme Şartlarına") uyacağınızı kabul etmiş olursunuz.


Fırsat Bu Şehirde Web Sitesine erişmeden veya siteyi kullanmadan önce lütfen bu sözleşme metnini dikkatlice okuyunuz, Fırsat Bu Şehirde Web Sitesine erişmekle veya Fırsat Bu Şehirde Web Sitesini kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Şayet aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmek istemezseniz, Fırsat Bu Şehirde Web Sitesine erişmeyebilir, Fırsat Bu Şehirde Web Sitesini kullanmayabilirsiniz ve söz konusu şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı istemediğiniz halde Fırsat Bu Şehirde Web Sitesini kullanmaya başladıysanız bunu derhal durdurmalısınız. 

Sözleşmenin tarafı ve Fırsat Bu Şehirde internet sitesinin haklarına sahip olan  Ayışığı Alanya Reklam Bilişim Matbaa Basın Yayın Ticaret Ltd Şti bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin Fırsat Bu Şehirde Web Sitesine konulması ile birlikte derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden bilgi sahibi olmak için periyodik olarak sözleşmeyi incelemeyi kabul etmektesiniz. Sizin Fırsat Bu Şehirde Web Sitesine devam eden erişiminiz ve devam eden Fırsat Bu Şehirde Web Sitesini kullanma eyleminiz değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. 


TANITIM DONELERİNİN KULLANIMI:


Sitemizde çeşitli türlerde bilgi, metin, fotoğraf, tasarım, grafik, görsel, efekt ve başka doneler kullanılmaktadır.

SADECE KİŞİSEL, TİCARİ OLMAYAN KULLANIMINIZ için Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi  üzerindeki bilgi, içerik ve reklamlar (Bunlar toplu olarak, tarafımızdan "Materyaller ve Doneler" olarak adlandırılmaktadır) tarafımızdan sağlanmaktadır.

Bundan dolayı, Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi üzerindeki Materyalleri, sadece dahili, ticari olmayan, bilgilendirme amaçlarıyla görüntüleyebilir, kullanabilir, kopyalayabilir ve dağıtabilirsiniz. Site üzerinde/üzerinden veri toplamanız, depolamanız, çekmeniz veya Fırsat Bu Şehirde Web Sitesine otomatik olarak sorgu gönderen işlem veya işlemleri kullanmanız yasaktır. Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi, yarışma ürün ve hizmetlerinin listesi de dahil olmak üzere, herhangi bir kayıt ve liste koleksiyonu derlemek için kullanılamaz. Site veya Materyaller talep edilmediği takdirde herhangi bir reklam epostasında kullanılamaz. Tanımlanan Materyal, ürün, hizmet, işlem ve teknolojilerin telif hakları, ticari markaları, patentleri veya fikir haklarının lisansları size bağışlanmaz. Bu gibi tüm haklar Fırsat Bu Şehirde, bağlı ortakları, bağlı olunan firmalar ve/veya bu hakların üçüncü parti sahipleri tarafından saklı tutulmaktadır.


Fırsat Bu Şehirde, Web Sitesinin kullanılmasından veya kullanılmamasından, web sitesi üzerinden sağlanan veya indirilen ( download edilen ) herhangi bir işlem, servis, bilgi, veri ve diğer her türlü materyalden veya bu tip bilgi veya servisin gecikmesinden, risk nedeniyle oluşan veya dolaylı  zararlardan (kar kaybından, işin yanda kesilmesinden, programların veya bilgilerin kaybından doğan zararlar da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi yetkili temsilcileri haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmayacaktır.


MARKALARIN KULLANIMI:


Fırsat Bu Şehirde markası, logoları, ilgili tüm ürün ve hizmet adları, sloganları, ticari markaları ve hizmet markaları Fırsat Bu Şehirdeye ve bağlı ortaklıklarına aittir, Fırsat Bu Şehirde lisansı altındadır. Buradaki diğer tüm ticari markalar ve hizmet markaları kendi sahiplerine aittir. Materyallerden veya siteden yapacağınız her kopyalama, sitedeki telif hakkı, ticari marka veya patent uyarılarına uygun olmalıdır. Fırsat Bu Şehirdeden önceden yazılı bir izni olmaksızın Fırsat Bu Şehirde ismi ve materyalleri herhangi bir reklam, tanıtım ve ticari eylemde kullanılamaz. İzin başvuruları webmaster@firsatbusehirde.com adresine yada 0850 302 64 34 nolu telefona yapılmalıdır.

 

FIRSAT BU ŞEHIRDE SAĞLANAN BİLGİNİN KULLANIMI:


Gizli ve kişiye özel bilgilerinizi bize göndermeyiniz. Bize göndereceğiniz herhangi materyal, geri dönüş, veri, cevap, soru, yorum, öneri ve fikrin gizli olmadığı ve kişiye özel olmadığı kabul edilecektir. Fırsat Bu Şehirdenin gizli ve kişiye özel bilgileri açığa vurulmaktan koruma yükümlülüğü yoktur ve Fırsat Bu Şehirde, bilgilerin yeniden oluşturulması, kullanılması ve herhangi bir sınırlama olmaksızın başkalarıyla paylaşılması haklarına sahiptir. Fırsat Bu Şehirde ayrıca, tarafınızdan gönderilen her türlü fikir, konsept, deneyim bilgisi, yöntem bilgisi, teknik bilgi, geliştirme, üretim, pazarlama ürünleri ve servisleri ile ilgili bilgiler dahil olmak üzere tüm bilgileri kullanma hakkına sahiptir.

Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi öncelikli olarak 18 yaş ve üzeri kişilerin kullanımına yönelik olarak tasarlanmıştır. 18 yaşından küçükseniz, adınızı, adresinizi, eposta adresinizi ya da sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi internet üzerinden bizimle paylaşmadan önce, lütfen ebeveyninize bunun uygun olup olmadığını sorunuz ve izin alınız. Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi, 18 yaşın altındaki bireylerden ebeveynlerinin izni olmadan teşhir edilebilir nitelikte kişisel bilgi toplama amacı gütmemektedir.


TARAFIMIZDAN DOĞRULAMA YAPILMAMAKTADIR:

Fırsat Bu Şehirde Web Sitelerinden indirilen, erişilen, bağlantı verilen, dağıtılan; tavsiye, puanlama, teklif, öneri içeren herhangi ürün, hizmet, indirim, kupon, promosyon veya materyallerin doğruluğu, yasallığı, meşruiyeti, geçerliliği veya güvenilirliği, tarafımızdan araştırılmamakta, temsil edilmemekte ve teyit edilmemektedir. 

Ancak tarafımızdan satın alındıktan sonra ürünün yada kuponun geçerliliği için müşteri temsilcimizden almış olduğunuz firma randevusu onayı verildikten sonra geçerlilik sağlayacaktır.

Üçüncü partilerin herhangi isim, marka, ürün veya hizmetlerine yapılan referanslar, üçüncü parti sitelere veya bilgilere açılan bağlantılar; üçüncü partilere, herhangi bir ürün veya hizmetin kalitesine, tavsiyeye, bilgiye; sunulan bir reklam, bilgi, indirim, promosyon, teklif sonrası satın alınan herhangi bir ürün veya hizmete destek verdiği, sponsor olduğu ve bunları tavsiye ettiği anlamına gelmez.


İÇERİK FERAGATNAMESİ:


Fırsat Bu Şehirde reklam verenler, içerik partnerleri, yazılım geliştiricileri, mecralar, reklam ajansları, işverenler, kullanıcılar, yeniden satıcı kurumlar, ve diğer üçüncü taraflar tarafından yaratılmış ve tedarik edilmiş olan bilgileri iblağ eder.

Fırsat Bu Şehirdenin kendi sayfalarındaki bu verinin doğruluğu üzerinde bir kontrolü yoktur. Fırsat Bu Şehirde web sitesindeki içerik, teknik hata ve harf hatasından sorumlu değildir.

Fırsat Bu Şehirde olarak bu datanın geçerlilik, içerik, kalite, telif hakkı uygunluğu, veya yasallığı garantisini ve sorumluluğunu almayarak, bunlardan doğabilecek kayıp ve hasarı kabul etmemektedir.

Tüm ürün ve promosyonlardaki bilgiler, sadece bunlarla sınırlı olmamakla beraber, fiyatları, ve ürün bulunurluğu ya da herhangi başka bir özelliği ürün tedarikçisi ya da promosyoncusu tarafından haber verilmeden değiştirilme hakkına sahiptir. İnternette dolaşırken tedbirli davranmanız önerilir.

Fırsat Bu Şehirde hiçbir zorunluluk altında kalmadan ve sadece kendi erginliğini kullanarak, sitenin herhangi bir yerini iyileştirme, eksikleri ve hataları değiştirme hakkına sahiptir. Uygunluğuna göre, sitedeki herhangi bir bilgiyi değiştirme yoluna gidilebilir, ancak hiçbir hatadan sorumluluk kabul edilmez.

Sitenin içeriği çerçevesinde kullanıcıya yarar sağlaması için dış linkler tedarik edilmiştir. Bu linklerin tedarik edilmesi listelenen websitelerinin Fırsat Bu Şehirde ya da ortaklıkları tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Fırsat Bu Şehirde hiçbir şekilde kendi sitesi de dahil olmak üzere, verilen dış linklerin performansı ve temsilinden zorunlu değildir. Bir reklam verenin reklamı, sponsor bağlantıları ya da diğer dış linklere bastığınızda, tarayıcınız sizi otomatik olarak Fırsat Bu Şehirde tarafından kontrol edilmeyen veya ağırlanmayan bir pencereye yönlendirebilir. Fırsat Bu Şehirde ve ortakları bu dış linklerin içeriği, fonksiyonelliği, veya teknik güvenliğinden sorumlu değildir.

Dışarıdan tedarik ettiğimiz bu linkleri ya da kendi sitemize gelen üçüncü taraf linklerinin etkinliğini kaldırmak hakkına sahip olduğumuz gibi böyle bir zorunluluk kabul etmemekteyiz. Bu hakkımızla birlikte markalama yaptığımız reklam verenlerden gelen ya da giden, sponsorlardan ve içerik sağlayan partnerlerimizden gelen linkler de dahildir.

Bazı diş linklerin tedarik ettiği bilgiler bazı insanlar tarafından münasebetsiz, hakaret edici, ve uygunsuz bulunabilir. Dışarıdan link verilmiş olan bir sayfadaki bilgilerin doğruluğu, ilgili olma durumu, telif hakkı uygunluğu, hukuka uygunluğu ya da topluma uygunluğu açısından sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Fırsat Bu Şehirde iş listeleme sitelerini rehbere eklemeden önce ya da sonra tamamiyle ön elemeden geçirmez ve üçüncü tarafların bu rehbere girerken sağlamış oldukları içerik için sorumluluk kabul etmez.

Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi üzerindeki linklerin kaynaklan üzerinde bir kontrolümüz yoktur. Bu nedenle linklerini gösterdiğimiz web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığımız gibi bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden, herhangi bir içerik, mal veya hizmetten veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan veya neden olunduğu iddia olunan herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değiliz. 


GARANTİ FERAGATNAMESİ:


Fırsat Bu Şehirde sitesinin kullanımı, içeriğine olan itimat, ve internetin genel olarak kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır. Fırsat Bu Şehirde, kendi websitesinde görüntülenen sonuçların doğruluğundan, içeriğinden, tamamından, hukuksal uygunluğundan, güvenirliğinden, tedariğinden veya işlevselliğinden doğacak tüm sorumluluktan ve mesuliyetten muaftır.

Bu site (tüm bilgiler, ve içerikler dahil olmak üzere) olduğu gibi ve mevcut edildiği gibi, hiçbir garanti kapsamında olmadan tedarik edilmekle birlikte, site tarafından hiçbir şekilde ürünleri, verdiği bilgiler ve bunlardan doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Fırsat Bu Şehirde, sitenin ve içindeki materyallerin güvenliğine, güvenilirliğine, zamanlamasına, doğruluğuna ve performansına dayanan bütün garantiyi en kapsamlı kanunun izin verdiği düzeyde feragat etmiştir. Fırsat Bu Şehirde herhangi bir hatanın ya da yetersizliğin düzeltilmesi ya da içeriğin virüssüz ya da zarar verici elemanlar içermediği üzerine garanti vermez.


Fırsat Bu Şehirde Web Sitesine erişen veya Web Sitesini kullanan siz kullanıcı Fırsat Bu Şehirde Web Sitesinin her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan, materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul etmektesiniz. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş  çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakımım ve güncellemelerini yapmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu tür kötü amaçlı kodlar veya materyaller, veri yanlışlıklan veya kayıplarından dolayı kullanıcının veya üçüncü şahısların uğrayabileceği hiçbir zarardan Fırsat Bu Şehirde sorumlu değildir.

Fırsat Bu Şehirde kendi sitesindeki reklamlardan ya da tedarik ettiği dış linklerden reklam verilerek elde edilmiş bir bilgi, eşya ya da servisin garantisini en kapsamlı kanun çerçevesinde feragat etmiştir.

Fırsat Bu Şehirde web Sitesi yoluyla sağlanan tüm bilgiler, ve içerikler dahil olmak üzere düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluk, tamlık ve kullanırlığı konusunda değerlendirme yetkisi yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. Siz, Web Sitesine erişerek veya Web Sitesini kullanarak Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi'nin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğinizi kabul etmektesiniz. 


YÜKÜMLÜLÜK SINIRLARI:

a) Hiç bir durumda Fırsat Bu Şehirde hiç bir kullanıcısına, bu kullanıcıların sitedeki veya dışarıya verilmiş olan linkleri kötüye kullanmalarından doğacak olan hasarı kabul etmez. Bu hasarlar direk, özel, cezai, dolaylı, bağlı olarak, ya da tesadüfen oluşan zararları kapsadığı gibi kar, ciro, kullanım ya da veriden oluşan zararları da garanti kapsamı altında, kontratlı ya da telif hakkı ihlaline uğramış, kamu (ihmalsizlik dahil olmak şartıyla) ya da başka bir nedenle getirilmiş olan zararları da kapsar. Kendi sitesi ve sitedeki içerik dolayısıyla oluşabilecek ihmaller ve zararlar, Fırsat Bu Şehirde'ın bilgisi doğrultusunda olup olmaması göz ardı edilerek, ya da Fırsat Bu Şehirde'a konu hakkında tavsiyede bulunulmuş olsa dahi kabul edilmez. Fırsat Bu Şehirde sitesinde bulunan ya da siteden elde edilebilen hiç bir bilgi, ürün, ya da servisin doğruluğu ve kullanılabilirliği için hukuksal bir sorumluluk kabul etmez.

Bu sitenin kullanıcı hem bu site için hem de genel internet kullanımı için tüm kullanıcı risklerini ve sorumluluğunu kabul eder.

Yukarıda geçen sınırlar, herhangi bir zuhulün asıl anlamına bağlı olmaksızın, kanunun bütünüyle ve yasal çözüm yolu ile uygulamaya konulmaktadır.


Tüm telefon, bilgisayar donanımı, internet ve bilgisayar güvenliği ve siteye erişim ve siteyi kullanım için gerekli her türlü ekipmanın iyi çalışmasından, bakımından, güncelleşmesinden ve bu ekipmanların her türlü ücretlendirilmesinden, vergilerinden ve her türlü parasal yükümlülüklerinden bu yükümlülüklere uymamanızdan dolayı uğrayabileceğiniz her türlü zarardan, her türlü dava ve talepten tamamen siz sorumlusunuz. 


b) Üçüncü Parti Siteler:

Ödeme, mal veya hizmet teslimi veya herhangi başka şartlar ve koşullar ve garantiler veya iş ilişkileri ile ilgili temsiller gibi, reklamveren veya servis sağlayıcılarının satış promosyonları ile olan yazışmalarınız veya iş ilişkileriniz veya katılımlarınız tamamen sizin ve bu reklamverenler veya hizmet sağlayıcıları arasındadır. İnternette olan tüm işlemlerinizden ortaya çıkan ya da sonucu olarak doğan tüm risklerini üstleniyorsunuz ve sitede olan içerikten ve bu içerikten veya eksik içerikten doğabilecek sonuçlardan sorumlu ya da suçlanabilir olmadığımızı kabul ediyorsunuz. Sitede bulunan içeriğin, reklamın, ürünlerin, servislerin veya başka malzemenin kullanılabilirliğinden, doğruluğundan, telif haklarına uygunluğundan, yasallığından, ahlaki değerlerinden veya herhangi başka bir yönüyle sorumlu ya da suçlanabilir olmadığımızı kabul ve taktik edersiniz. Linklenmiş sitelerde kullanılan koşullar ve şartlar,; bu dokümandaki şartlar ve koşullardan farklı olabilir ve Fırsat Bu Şehirde sitesinin sunduğu gizlilik politikasından farklı olabilir. Sitede listelenen herhangi bir iş veya gelir modelinin yerel lisanslaması veya yerel lisanslamasından dolayı oluşacak bir uygulama, inceleme veya revizyondan sorumluluk kabul etmiyoruz.

 

Siz ve web sitesi üzerinde bulunan veya web sitesi yoluyla ilişki kurduğunuz herhangi bir 3. kişi ile olan mal ve hizmetlerin sunumu ve bunların ödenmesi ve teslimi ve diğer herhangi bir hüküm, şart, garanti ve temsil ile ilgili olarak sizin katılımınız, yazışmanız veya iş ilişkileriniz ve diğer her türlü ilişkiniz yalnızca siz ve 3. kişi arasında olduğundan, sorumluluk yalnızca size ait olduğundan, böyle bir ilişkinin sonucu olarak uğranılan herhangi bir kayıp, zarar veya diğer herhangi bir çeşit talepten ve meseleden Fırsat Bu Şehirde sorumlu değildir. 


TARAFINIZDAN GÖNDERİLEN MATERYALLERİN DENETLENMESİ:

Fırsat Bu Şehirde sitesinde değişiklikler periyodik olarak gerçekleşebilir. Fırsat Bu Şehirde sitesi, ürünlere ve servislere haber vermeksizin iyileştirmeler veya değişiklikler yapabilir.

Sitelerden gönderilen veya sitelerden herhangi bir materyalin denetlemesinden herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Ancak, Fırsat Bu Şehirde sitesinin kullanan her kimse Fırsat Bu Şehirdenin şunları denetliyeceğini kabul ve teyyid eder: 1 Tüm ilgili kanun şartname ve devletsel istekleri 2 Sitenin düzgün şartlarla yönetilip, kendini ve kullanıcıları koruyacağını. Fırsat Bu Şehirde sitesi, eğer herhangi bir koşul ya da şarta uymadığını ya da herhangi bir kanunu ihlal ettiğini düşündüğü, sitesinde bulunan veya gönderilmiş herhangi bir materyali, kabul etmeme, değiştirme ve reddetme hakkını saklı tutar.

KULLANICI satın aldığı hizmetin firsatbusehirde.com'da ilan edilen bedelinden, kıyaslanan bedel (firsatbusehirde.com 'da satışa sunulan hizmetin firsatbusehirde.com indirimi olmaksızın geçerli olan bedeli) değerinde hizmetten yararlanılmadığından bahisle indirim ya da iade talebinde bulunulamaz. Örnek vermek gerekirse, firsatbusehirde.com’da 30-TL.'ye satılan 50-TL değerindeki yemek vs.'nin, KULLANICI tarafından 40-TL. değerinde kullanıldığından bahisle, 50-TL. ile 40-TL. arasındaki fark olan 10-TL.'lik kısım kadar iadesi talebinde bulunulamaz. 

Tedarikçi Firma, KULLANICI'ya sunulan hizmetten Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında sorumludur. KULLANICI'nın Yönetmelikle sınırlı olarak kendisine tanınan cayma hakkını, hizmeti satın aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisine kullanma hakkı saklıdır. KULLANICI, ilgili mevzuat hükümlerine uygun şekilde cayma hakkını kullanması halinde, satılan hizmetin firsatbusehirde.com tarafından kendisine satılan kupon bedeli ile sınırlı talepte bulunacağını kabul ve taahhüt eder. 

KULLANICI, firsatbusehirde.com’un doğrudan hizmeti sunan kişi olmayıp, yalnızca Tedarikçi Firma ile KULLANICI arasında aracılık yapmakta olduğunu kabul etmektedir. firsatbusehirde.com, Tedafikçi Firma tarafından KULLANICI'ya sunulan hizmetin hiç sunulmaması ve/veya kusurlu ya da ayıplı olması dolayısıyla sorumlu değildir. KULLANICI, bu türlü talepleri Tedarikçi Firmaya karşı ileri süreceğini, firsatbusehirde.com’a karşı her hangi bir talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.


HİZMETTEN SİLME:

Fırsat Bu Şehirde sitesi, materyalleri yükleyen kişinin ya da üçüncü kişilerin izleme oranı ve değerlendirmeleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ek materyalleri reklamından çıkış yapmaya karar veren reklam verenin talebi üzerine ilgili materyalleri silecektir. Fırsat Bu Şehirde sitesi, sisteme zarar vereceğini ya da hukuka aykırı olduğunu bildiği ya da düşündüğü materyalleri silme (veya halka açık forumlarda yayınlamayı reddetme) hakkını saklı tutar. Fırsat Bu Şehirde sitesi Materyalleri sitesinden kaldırma hakkını saklı tutar. Fırsat Bu Şehirde sitesine reklam amacıyla konan Materyalleri, uzunluk, netlik ve/veya Fırsat Bu Şehirde sitesinin Genel Yayın Standartları ile bütünlük sağlanması amacıyla değiştirebilir.


Fırsat Bu Şehirde, bir yargı merciinin kararı ve/veya Fırsat Bu Şehirdenin bunu gerekli görmesi halinde, hesabınızın yasadışı eylemler için kullanıldığını tespit etmesi halinde veya bunu haklı gösterecek inandırıcı kanıtların varlığı halinde, mevcut veya geçmiş kullanıcı veya web sitesi bilgilerinizi açıklama hakkını saklı tutar..


TAZMİNAT:


Kullanıcı işbu Sözleşme hükümlerinin ihlal edilmesinden, hukuka aykırı fiilinden, ya da tarafından gerçekleştirilmiş fikrî ve sinaî haklar da dahil olmak üzere üçüncü bir kişinin herhangi bir hakkını ihlal eden fiilinden dolayı üçüncü kişinin hesabında doğabilecek tüm zararlardan sorumlu olduğunu ve bu zararların tazmini için herhangi bir şekilde, bizi ve (uygulandığı ölçüde) ana şirketi, iştiraklerini ve diğer bağlı şirketlerini, yetkili, müdür, temsilci ve çalışanlarını bu tür bir zararın tazmininden sorumlu tutmayacağını kabul ve beyan eder. Bu yükümlülükler, işbu Sözleşme herhangi bir şekilde sona erse dahi yürürlükte kalacaktır.


Fırsat Bu Şehirde Web Sitesine erişimi ve web sitesinin kullanımı nedeniyle bu sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal ederseniz bu ihlalden kaynaklanan dava harç ve masrafları ile avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere, tüm kayıp, harcama, zarar vb. masraflardan sorumlu olduğunuzu ve Fırsat Bu Şehirdenin hiçbir şekilde bu sayılanlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. 


Sitenin kullanımı ve tazminatlar ile ilgili hükümleri, Fırsat Bu Şehirde Web Sitesinin bağlı ortakları,  çalışanları, temsilcileri, lisansörleri, sponsorları da kendi nam ve hesaplarına kullanıcıya karşı ileri sürme hakkına sahiplerdir.  


FİKRİ MÜLKİYET ŞİKAYETLERİ:

Fırsat Bu Şehirde olarak üçüncü tarafların ticari markalarının kullanımlarını, ve telif haklarının kontrolü için sorumluluk kabul edilmemektedir. Ancak, kendi bünyemizde ve sadece uygun gördüğümüz durumlarda, telif haklarını ihlal eden kullanıcıların, üyelerin veya üçüncü tarafların erişimini kaldırabilir, askıya alabilir, ya da kapatabiliriz.

Bu nedenle eğer bu sitede ya da bu siteye gelen linklerde telif hakkı olan işinizin ya da markanızın izinsiz çoğaltıldığı konusunda bilgi sahibiyseniz ve bu konuda hukuki işlem yapılmasını istiyorsanız, aşağıda belirtilen bilgileri (Digital Millenium Telif Hakkı Kanunu altında) bize ulaştırmakla yükümlüsünüz:

Telif hakkı ihlal edildiği düşünülen durum için marka ya da marka adına işlem yapma hakkına sahip olan kişinin fiziksel ya da elektronik imzası, telif hakkı ihlal edildiği düşünülen işin tanımı, telif hakkını ihlal ettiği düşünülen ve bu nedenle kaldırılması gereken işin tanımı ve bu işin tarafımızdan tanımlanabilmesi için gereken bütün bilgiler, size ulaşılmasını istediğiniz eposta adresi, adres ve telefon numarası, söz konusu telif hakkını ihlal eden işin marka ya da marka temsilcileri tarafından verilen izinle kullanılmadığına dair resmi bir belge, ve sunulan tüm bilgi ve dökümanların doğruluğuna dair ve dökümanları sağlayan kişinin marka ve marka adına bu işlemi yapmaya otoritesi olduğuna dair resmi belge.

Lütfen bu belgeleri webmaster@firsatbusehirde.com’a posta yoluyla gönderin.


DİĞER HÜKÜMLER:


İşbu Sözleşme hükümleri, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve buna uygun şekilde yorumlanacaktır. Taraflar, Türkiye Cumhuriyeti uyuşmazlık hükümleri de dahil olmak üzere, Kullanıcının ikamet ettiği ya da fiilen bulunduğu bölge ve ülke hukukunun işbu Sözleşme hükümlerine uygulanmayacağının, Sözleşme'ye ilişkin veya Sözleşme'den doğan tüm uyuşmazlık ve talep hususlarından Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul eder. Kullanıcı ilgili hukukun uygulanmasından sorumludur. Kullanıcı, yürürlükteki hiçbir Türkiye Cumhuriyeti yasasını, uluslar arası sözleşmeyi veya diğer herhangi bir devletin yasalarını herhangi bir şekilde ihlal etmeyeceğini, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına, Türkiye Cumhuriyeti'nin taraf olduğu uluslar arası sözleşmelere, diğer uluslar arası sözleşmelere ve diğer ülke yasalarına aykın, zararlı, tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, kötüleyici veya başka birinin gizlilik haklarını ihlal edebilecek şekilde veya diğer herhangi bir biçimde kullanıcının hukuki ve cezai sorumluluğunu gerektiren hiçbir mesaj, bilgi, veri, metin, yazılım veya imajlar veya diğer herhangi bir tür materyali iletmeyeceğini, Fırsat Bu Şehirde Web Sitesi ve bağlı ortaklarını, sahibini/sahiplerini veya görevlilerini kapsayan ancak bununla sınırlı olmayarak, herhangi bir kişi veya Tedarikçi Firmayi o kişi veya Tedarikçi Firmanin temsilcisiymiş gibi 3. şahıslar nezdinde temsil etmeyeceğini veya yanıltıcı ve halkın kafasında iltibas yaratabilecek biçimde bu kişi ve Tedarikçi Firmaler ile ilgisi olduğunu ifade etmeyeceğini, Web Sitesinin içeriğine Web Sitesi görevlilerinin veya diğer gerçek veya tüzel kişilerin ilettiği metin, resim, grafik, tescilli markalar, ticari unvanlar ve isimler gibi ve bunlarla sınırlı olmayarak web sitesi içeriğine dahil edilen herhangi bir materyali değiştirmeyeceğini veya silmeyeceğini, Virüsler, truva atları, casus programlar vb. programlar gibi her türlü kötü amaçlı kodları ve materyalleri yerleştirmeyeceğini veya iletmeyeceğini, Web Sitesinin iletişim özelliklerini, kaynaklarını herhangi bir yöntemle diğer kullanıcıların  elde edebilmesini kısıtlayacak veya yok edecek biçimde kullanmayacağını, Çerçeveleme ( framing ) veya benzer seyir teknolojilerini kullanarak siteyi kendi amaçlan doğrultusunda yönlendirmeyeceğini veya başka bir biçimde görüntülemeyeceğini aksi halde doğacak tüm zararın ve tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu  kabul eder. 

Şartların herhangi bir kısımı için yapılması istenen istisnai bir durum Fırsat Bu Şehirde ve tarafınızdan yazılı imzalanmış ise kabul edilir. Fırsat Bu Şehirde bu şartnamedeki herhangi bir maddenin ihlalini araştırmak ve buna göre uygun gördüğü her hukuki işlemi başlatmak hakkına sahiptir. Bu işlemler, yazılanlar ile kısıtlı olmamak ile beraber, herhangi bir ihlali hukuk yetkililerine ve diğer ilgili üçüncü taraflara bildirmek olabilir. Ek olarak, bu süreç sırasında, Fırsat Bu Şehirde gereken bütün bilgiler epostata adresleri, site kullanım tarihi, yayınlamış içerikler, IP adresleri ve trafik ile ilgili her bilgiyi, ilgili kişilere vermek hakkına sahiptir. Fırsat Bu Şehirde yukarıda sözü edilen şartların ihlali durumunda, kanun tarafından eşit olarak belirtilmiş olan bütün haklara sahiptir.


KULLANICI SİTE'yi kullanmakla, SİTE hakkında veya SİTE ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini ve Alanya mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını kabul etmektedir.SATIŞ KOŞULLARI

SİTE aracılığı ile TEDARIKÇI FIRMA tarafından ilan ve teklif edilen HİZMETLER'i satın almak için SİTE'ye üye olmak gerekmektedir.


FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın KULLANICI'larına verdiği hizmet, SİTE aracılığı ile TEDARIKÇI FIRMA tarafından satışa sunulan HİZMETLER'in KULLANICI'lar tarafından satın alınması ve SİTE'de ilan edilen koşul ve şartlarla kullanılması ile sınırlıdır.


KULLANICI, SİTE aracılığı ile TEDARIKÇI FIRMA tarafından ilan ve teklif edilen HİZMET'i yine SİTE'de ilan edilen satış koşul ve şartları ile sınırlı olarak TEDARIKÇI FIRMA'den satın aldığını kabul ve taahhüt eder. KULLANICI'nın satın almış olduğu HİZMET'in ilan edilen koşul ve şartlarında değişiklik talepleri kabul edilemez.


KULLANICI, FIRSAT BU ŞEHİRDE aracılığı ile TEDARIKÇI FIRMA'den satın aldığı HİZMET'i, aksi kararlaştırılmadıkça, tek seferde kullanacaktır. KULLANICI'nın ödediği bedele ilişkin fatura veya fiş, HİZMET'in ifa edilmesi sırasında veya en geç 7 (yedi) gün içinde TEDARIKÇI FIRMA tarafından düzenlenerek KULLANICI'ya verilecektir. FIRSAT BU ŞEHİRDE, HİZMET'in sağlayıcısı/sunucusu veya ifa edicisi olmadığından bundan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


KULLANICI'nın FIRSAT BU ŞEHİRDE aracılığı ile satın aldığı HİZMET veya kodu, TEDARIKÇI FIRMA veya 3. kişiler tarafından düzenlenen başka kampanyalarla birleştirilemez.


KULLANICI, HİZMET'in kullanımı için verilen kodun veya SİTE kullanımı için kendisine verilen şifrenin çalınması veya 3. kişilerce kullanılması halinde FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın ya da TEDARIKÇI FIRMA'nin sorumlu olmayacağını kabul eder.


HİZMET'in kullanımı için verilen kodun geçerli olacağı tarih ve süreler SİTE'de satış koşul ve şartları ile birlikte ilan edilecek olup; bu süre içerisinde kullanılmayan Fırsat Kodları veya Fırsat Çekleri geçerliliğini yitirecektir. KULLANICI, süresinde kullanılmayan Fırsat Kodları veya Fırsat Çekleri nedeniyle herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.


KULLANICI, TEDARIKÇI FIRMA'nin münferit ve tek sorumlu olarak, HİZMETLER'e ilişkin, başta 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu Kanun kapsamındaki ilgili mevzuat ve kapsamına giren HİZMETLER için Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri de dahil olmak üzere, bu kanunlar uyarınca çıkarılmış tüm Yönetmeliklere, Tebliğlere ve sair ilgili mevzuata, ayrıca HİZMETLER'in kapsamına girdiği her türlü kanun ve ilgili mevzuata uymakla yükümlü olduğunu, bu mevzuatın satıcıya veya sağlayıcıya yüklediği her türlü borcun ifası ve her türlü KULLANICI talebinden dolayı tek sorumlu olduğunu, TEDARIKÇI FIRMA'nin ilgili yükümlülüklerini ihlal etmesi halinde FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın TEDARIKÇI FIRMA'nin HİZMETLER'i mevzuata uygun ve/veya taahhüt ettiği biçimde sağlayacağı yönünde hiçbir garantisi ve taahhüdü bulunmadığını ve FIRSAT BU ŞEHİRDE'dan bu nedenlerle herhangi bir talepte bulunmayacağını, ilgili taleplerini yalnızca TEDARIKÇI FIRMA'ye yönelteceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Ancak FIRSAT BU ŞEHİRDE, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, HİZMETLER dolayısıyla kendisine iletilen bu kapsamdaki KULLANICI başvurularını, aracı olarak yerine getirebilir ve TEDARIKÇI FIRMA'ye rücu edebilir. Bununla birlikte, FIRSAT BU ŞEHİRDE işbu başvuruları tamamen kendi takdiri ile aracı olarak yerine getirebilecek olup; HİZMETLER dolayısıyla Tüketici Hukuku mevzuatının satıcıya veya sağlayıcıya yüklediği hiçbir borcun ifasından sorumlu tutulamaz.


FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın, ilgili HİZMET'in kapsamına girdiği Seyahat Acentaları Yönetmeliği ve benzeri özel kanun veya ilgili mevzuatta düzenlenen Seyahat Acentası Tedarikçi Firma Belgesi ve benzeri izin, ruhsat ve sair belgeyi temin etmesi; hiçbir surette Seyahat Acentası ve benzeri acente, satıcı veya sağlayıcı olduğu şeklinde yorumlanamaz. FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın işbu belgeleri temin etmesi, TEDARIKÇI FIRMA'nin, başta Türkiye'de satılan paket turlara ilişkin zorunlu sigorta yapma yükümlülüğü olmak üzere, ilgili özel kanun ve sair mevzuatta düzenlenen yasal yükümlülüklerini ortadan kaldırmaz. KULLANICI, özel kanunlarda düzenlenen bu ve benzeri hak ve taleplerinin tek sorumlusunun TEDARIKÇI FIRMA olduğunu, FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın HİZMET'in satıcısı, sağlayıcısı, acentesi, bayii, seyahat acentası ve benzeri özel kanunlarda düzenlenen yasal sorumlusu olmadığından, yalnızca aracılık vasfını haiz olması dolayısıyla, bunlara ait hiçbir yasal yükümlülüğün yerine getirilmesi ile sorumlu olmadığını, zorunlu sigorta da dahil olmak üzere KULLANICI'nın yasal hak ve taleplerinin muhatabı ve yükümlüsü olmadığını ve ilgili talepleri yalnızca TEDARIKÇI FIRMA'ye yönelteceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Ancak FIRSAT BU ŞEHİRDE, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, HİZMETLER dolayısıyla kendisine iletilen bu kapsamdaki KULLANICI başvurularını, aracı olarak yerine getirebilir ve TEDARIKÇI FIRMA'ye rücu edebilir. Bununla birlikte, FIRSAT BU ŞEHİRDE işbu başvuruları tamamen kendi takdiri ile aracı olarak yerine getirebilecek olup; HİZMETLER dolayısıyla işbu mevzuatının satıcıya veya sağlayıcıya yüklediği hiçbir borcun ifasından sorumlu tutulamaz.


KULLANICI, FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın HİZMET'i sunan kişi olmayıp, yalnızca TEDARIKÇI FIRMA ile KULLANICI arasında aracılık yapmakta olduğunu kabul etmektedir. FIRSAT BU ŞEHİRDE, TEDARIKÇI FIRMA tarafından KULLANICI'ya sunulan ve/veya sağlanan HİZMET'in kusurlu ya da ayıplı olması ve/veya belirlenen süre içerisinde sunul(a)maması/sağlan(a)maması dolayısıyla sorumlu değildir. KULLANICI, bu türlü talepleri yalnızca TEDARIKÇI FIRMA'ye karşı ileri süreceğini, FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın bu yönde bir garantisi veya taahhüdü bulunmadığını, FIRSAT BU ŞEHİRDE'ya karşı herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder. Ancak FIRSAT BU ŞEHİRDE, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, HİZMETLER dolayısıyla kendisine iletilen ayıplı ürün veya hizmetler kapsamında KULLANICI başvurularını, aracı olarak yerine getirebilir ve TEDARIKÇI FIRMA'ye rücu edebilir. Bununla birlikte, FIRSAT BU ŞEHİRDE işbu başvuruları tamamen kendi takdiri ile aracı olarak yerine getirebilecek olup; HİZMETLER dolayısıyla Tüketici Hukuku mevzuatının satıcıya veya sağlayıcıya yüklediği hiçbir borcun ifasından sorumlu tutulamaz.


İade Talepleri: 4077 sayılı kanun uyarınca tüketici niteliğini haiz KULLANICI yasada tanımlanan cayma hakkından faydalanabilir ve HİZMETLER'e ilişkin fırsat kodunu, ürün satımına ilişkin sözleşmelerde ürünün KULLANICI'ya teslim edildiği tarihten itibaren ve diğer sözleşmelerde ise sözleşmenin akdedildiği günden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilir. 

İade talebi, e-posta veya yazılı olarak aracı olarak FIRSAT BU ŞEHİRDE'ya yahut doğrudan TEDARIKÇI FIRMA'ye iletilebilir. FIRSAT BU ŞEHİRDE çağrı merkezine iletilen iade taleplerinin, ilgili yasa gereği geçerli sayılması ve işleme alınması mümkün değildir. 


FIRSAT BU ŞEHİRDE'ya iletilen geçerli iade talepleri, iade talebinin FIRSAT BU ŞEHİRDE'ya ulaştığı tarihten itibaren en geç 10 gün içerisinde, FIRSAT BU ŞEHİRDE tarafından aracılık faaliyeti kapsamında, ilgili kredi kartına yada banka hesabına gerçekleştirilir.


Usulüne uygun olarak yapılmayan (yasal başvuru süresinden sonra veya belirtilen şekiller dışında yapılan) iade taleplerinde, FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın takdirinde olmak üzere, fırsatın geçerlilik süresi boyunca Fırsatbuşehirde iadesi yapılabilmektedir, ancak FIRSAT BU ŞEHİRDE bununla yükümlü tutulamaz. Her halukarda fırsat geçerlilik süresi aşılmış olan iade talepleri işleme alınmamaktadır. 


Yasada cayma hakkından istisna edilen hizmet ve ürünlerde KULLANICILAR'ın iade talepleri kabul edilmez. İşbu istisnalar; yasada, Ön Bilgilendirme Formu'nda ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde detaylıca gösterilmektedir. 


SİTE aracılığı ile TEDARIKÇI FIRMA tarafından satılan HİZMET'in, kullanılmasının TEDARIKÇI FIRMA'den randevu alınması ya da rezervasyon yaptırılması yoluyla kullanılacak olması halinde, randevu ve rezervasyon saat ve günleri, KULLANICI ile TEDARIKÇI FIRMA arasında belirlenecektir. Rezervasyon iptal ve değişiklikleri için KULLANICI'ya tanınmış olan süreler fırsat detaylarında belirtilmiştir. Bu sürelerin aşılması durumunda yaptırılan rezervasyon ve randevulara ilişkin fırsat kodları KULLANICI tarafından hizmete dönüştürülmüş sayılacaktır. Bu durumda FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın KULLANICI'ya herhangi bir geri ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır.


Zaman zaman, etkinlikleri düzenleyen kişiler, spor, dans ve müzik toplulukları, yeme içme mekanları, spor merkezleri, kişisel bakım merkezleri, tatil yerleri, kişisel gelişim kursları bu etkinlikleri muhtelif sebeplerle iptal edebilir veya erteleyebilirler. Bu gibi hallerde, eğer ilgili HİZMET'e ilişkin bedel FIRSAT BU ŞEHİRDE tarafından TEDARIKÇI FIRMA'ye ödenmişse KULLANICI'dan tahsil edilen bedelin KULLANICI'ya iadesi TEDARIKÇI FIRMA tarafından yapılacaktır. Eğer TEDARIKÇI FIRMA'ye aktarılan bedel ile FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın tahsil ettiği bedel arasında bir fark varsa, FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın yükümlülüğü bu fark bedeli ile sınırlıdır. FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın TEDARIKÇI FIRMA'ye aktardığı tutara ilişkin herhangi bir geri ödeme sorumluluğu bulunmamaktadır.


(i) Cayma hakkı, KULLANICI'nın kupon koduna ilişkin hizmetin ifasına başlanmış ya da tamamlanmış olduğu durumlarda kullanılamaz.

(ii) Cayma hakkı, fiyatı borsa ya da teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mal ya da hizmetlere yönelik ilan ve teklifler için geçerli değildir.

(iii) Cayma hakkı, KULLANICI'nın taleplerine bağlı olarak hazırlanmış ve niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan yahut tek kullanımlık malların teslimine ilişkin sözleşmelerde kullanılamaz.

(iv) Cayma hakkı, TEDARIKÇI FIRMA tarafından sunulan HİZMET'in elektronik ortamda anında ifasının söz konusu olduğu durumlarda geçerli değildir.

(v) Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, kitap, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) gibi ürünlerin teslimine ve/veya ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler için, cayma hakkı, ancak TEDARIKÇI FIRMA tarafından KULLANICI'ya iletilen ambalajın açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması halinde geçerlidir.

(vi) Gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz. 

(vii) Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz.

(viii) Bankacılık ve sigortacılık ile ilgili; otomatik makineler aracılığıyla yapılan satışlar ile ilgili; halka açık telefon kullanımı suretiyle telekomünikasyon hizmeti verenlerle akdedilen; taşınmaz satış, kiralama ve taşınmaza ilişkin diğer haklarla ilgili; artırma veya eksiltme yoluyla akdedilen sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz. 

(ix) Gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz.

(x) Seyahat, konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü alanlarında faaliyet gösteren TEDARIKÇI FIRMA'lerin SİTE aracılığı ile KULLANICI'ya satışını yaptıkları hizmetlerin belirli bir tarihte ya da zaman diliminde ifa edilmesinin söz konusu olduğu (gösteri, konser, tur, uçuş vb. hizmetler) durumlarda, cayma hakkı kullanılamaz. 

Seyahat, konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü alanlarında faaliyet gösteren TEDARIKÇI FIRMA'lerin SİTE aracılığı ile KULLANICI'ya satışını yaptıkları HİZMETLER'in çeşitli koşullara bağlı olarak TEDARIKÇI FIRMA tarafından ifa edilemediği durumlarda, TEDARIKÇI FIRMA'nin ilgili HİZMET'i ifa edilebileceği tarihin ya da tarihlerin tayin edilmesi KULLANICI ile TEDARIKÇI FIRMA arasında yürütülecek iletişime dayalıdır. KULLANICI, bu gibi hizmetlerin TEDARIKÇI FIRMA tarafından ifasının mümkün olmadığı durumlarda yüklenmiş olabileceği ek harcamalara ilişkin FIRSAT BU ŞEHİRDE'nın herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.


İşbu Sözleşme KULLANICI tarafından okunarak kabul edilmiş ve yürürlüğe girmiştir.


E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Son Eklenen Fırsatlar Anında Haberdar Olabilirsiniz...
Copyrigt © 2017 ARB CENTER Fırsat Bu Şehirde Tüm Hakları Saklıdır. (www.academymedia.net)