Şifrenizi Unuttunuz mu ?
Okudum Kabul Ediyorum

Hakkımızda

Türkiye’nin en çok tercih edilen, yerel hizmet ve ürünlerin en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluştuğu online platform olan FIRSAT BU ŞEHİRDE, birbirinden özel indirimli fırsatlarıyla, kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli bir yaşam tarzı sunuyor.

Üyelerini her gün birçok yepyeni fırsatla buluşturan FIRSAT BU ŞEHİRDE, hizmet sektörünü eğitici yönü de bulunan iş modeli ile, işbirliği yaptığı binlerce işyerine ürünleri ve hizmetleri için mükemmel bir satış alanı sunuyor.

İş kültürünü daha da zenginleştiren FIRSAT BU ŞEHİRDE, yepyeni hizmetleri ile yaşamın keyif noktası olmayı sürdürecek.

firsatbusehirde.com, yaşadığın şehri keşfetmen, gitmek istediğin yere gitmen, almak istediğin şeyi alman için bütçeni ikiye katlar. Çünkü firsatbusehirde.com’da yer alan fırsatlar, genel fiyatının yarısı seviyesindedir. Hatta birçok zaman %50’nin de üzerinde bir indirimle karşılaşırsın.

Kaliteli ve lüks yerler, kültürel, sportif, eğlenceli ve öğretici etkinlikler, her gün yenilenen firsatbusehirde.com fırsatlarında seni bekliyor olacak. 

İster Boğazın yanı başında yemek, eğlence, gezi veya masaj keyfi ister Ege’de istersen Akdeniz’de veya yurt dışında tatil, ister son teknoloji bir ürün! firsatbusehirde.com da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahip olabilirsin…  firsatbusehirde.com’da mutlaka kendine göre bir fırsat bulursun. Bir ARB CENTER (Alanya Reklam Bilişim Ltd Şti) ürünü ve iştiraki olan firsatbusehirde.com’un daima sizin mutluluğunu sağlamak için çalıştığını sakın unutmayın!

TEDARİKÇİ FİRMA için ise

Fırsat Bu Şehirde en büyük indirimleri ve şehrinizdeki eğlenceli aktiviteleri keşfetmenin en kolay yoludur.

Fırsat Bu Şehirde  ile büyüyen işletmelerin arasına siz de katılın!...

Yeni müşteri kazanımı...

Mevcut müşteri portföyünü ve marka bilinirliğini arttırmak...

Stok ürünlerde/dönemlerde kullanım teşviki...

Müşteri sadakati ve geri dönüşüyle ilgili ölçülebilir pazarlama...

Müşteri İlişkileri (CRM) yönetiminde destek...

Bütün bunların sonucunda size sürdürülebilir karlılık artışı sağlamak için fırsat bu şehirde ile irtibata geçiniz...

Biliyoruz ve tahmin ediyoruz ki ilginizi çekti. Hemen formu doldurun, profesyonel ekibimiz markanıza nasıl yardımcı olacaklarını değerlendirsinler. ve fırsat bu şehirdeye tedarikçi firma olma fırsatını kaçırmayın.. 

Detaylı bilgi için 0850 302 64 34 arayarak 8 i tuşlayıp Bilgi için bize ulaşabilir yada https://www.firsatbusehirde.com/tedarikci-ol.html linkinden tedarikçi başvurusunu yapabilirsiniz..


ARB CENTER (Alanya Reklam Bilişim Ltd Şti) 1996'lardan bu yana dayanan tecrübesi bilgisayar alım satım, marka tescil, web tasarım, grafik tasarım (logo, kurumsal kimlik, katalog, broşür), arama motoru optimizasyonu (seo) ve internet hizmetlerinde sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Firmaların güvenini kazanmayı, kalite ve hizmet anlayışını kusursuz bir yapıda sağlamayı en büyük hedefi olarak görmüş, istikrarlı ve prensipli bir çalışma sistemi geliştirmiştir. Bu sistem içerisinde müşteri memnuniyetini kazanmayı esas alarak, ilişkilerini iş süresi ile kısıtlamayarak, sorunlar karşısında alternatif çözümler sunarak ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını titizlikle sürmektedir.

 Alanya Reklam Bilişim olarak biz siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız profesyonel grafik tasarımlar, web tasarım hizmetleri ile internet ortamında bilinirliğinizi arttırmak, sizlere bu konuda kurumsal kimlik kazandırmak ve internet üzerinden de yeni müşteriler kazanmanızı sağlamayı ana ilkemiz olarak benimsemekteyiz.Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Alanya'da Grafik ve web tasarımı üzerine kurulduğumuz yıldan itibaren taviz vermeden standartlarımızı uyguluyoruz. Gelişen teknoloji ile internet dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Yaptığımız hizmetlerin yanında firsatbusehirde.com ile şehrinizdeki eğlenceli aktiviteleri indirimleri görebileceksiniz. İsterseniz üye olarak tedarikçi olup sizde kendi ürünlerinizi kendi kampanyalarınızı tanıtabilieceksiniz.

         Hakkımızda

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Son Eklenen Fırsatlar Anında Haberdar Olabilirsiniz...
Copyrigt © 2017 ARB CENTER Fırsat Bu Şehirde Tüm Hakları Saklıdır. (www.academymedia.net)